Magazin Haberleri

Ayça Ayşin Turan Kimdir ve Oyunculuk Hayatı Nasıldır?

25 Ekim 1992’de Sinop’ta dünyaya gelmiş olan Ayça Ayşin Turan; ünlü dizi ve sinema oyuncusudur. Babası Kastamonulu, annesi Sinoplu olan ünlü oyuncu; güzel fiziği ve şık duruşuyla birçok insan tarafından beğeni topluyor. 7 kardeş olduğunu ifade eden başarılı oyuncu; 5 ağabeyi ve bir de ablası olduğunu belirterek, ailenin en küçük bireyi olduğuna vurgu yapmıştır. Üniversiteye dördüncü olarak girdiğini ifade eden başarılı oyuncu; televizyon karşısında sınırlarının olduğunu da söylemiştir. Güzelliğiyle herkesi etkilemeyi başarmış olan Turan; 29 yaşındadır. Oyunculuk geçmişinde birçok dizi ve filmde rol almış olan Turan; günümüzün en çok ses getiren oyuncularından da bir tanesidir. Önemli projelerde yer almış ve usta oyuncularla da çalışma fırsatı bulmuş olan Turan; kısa sürede kendisini geliştirmeyi başararak, Türk televizyon ve sinema tarihinin genç kadın oyuncuları içerisinde önemli bir yere gelmiştir.

Ayça Ayşin Turan Kariyeri

Kariyerine Türk dizileri ile başlamış olan Ayça Ayşin Turan; 2011 yılında Türk yapımı Dinle Sevgili dizisinde Gülfem rolü ile ilk kez karşımıza çıkmıştır. 2014’teki Karagül adlı dizide Ada karakterine bürünen ünlü oyuncu; 2015 yılındaki Sevimli Tehlikeli filminde de Zeliş karakteriyle rol almıştır. 2015-2018 yılları arasında Altınsoylar ve Meryem adlı dizilerde başrol oynamış olan güzel ve başarılı oyuncu; 2018’de Netflix yapımı olan Hakan: Muhafız dizisinde başrol oyuncusu olarak 2 yıl boyunca yer almıştır. Burada Leyla karakterini can veren başarılı oyuncu; Zemheri adlı dizide de başrol oynamış ve bu dizide de Firuze karakteriyle boy göstermiştir. 2020 Ekim ayında başlamış olan Arıza isimli dizide bir mafya babasının kızı rolünde yer almıştır. Bu dizideki ismi de Halide’dir ve bu dizide de yine başrol oynamıştır.

Ayça Ayşin Turan Özel Hayatı

Altınsoylar adlı dizideki rol arkadaşı Aras Aydın ile birlikte olan Ayça Ayşin Turan; bu birlikteliği sosyal medya hesapları üzerinden duyurmuştur. 2017 yılında beraber olduğu erkek arkadaşı Aras Aydın ile bir fotoğraf paylaşan Turan; mavi bir adam, turuncu bir kadın notuyla bu fotoğrafı sosyal medyada paylaşmıştır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu