Oyun Haberleri

Bedava Steam Cüzdan Kodu İle İstediğiniz Oyunları Satın Alın

Steam platformu tarafından kullanılan ve tamamen yasal olarak bir para birimi şeklinde karşımıza çıkan steam cüzdan kodu, bir satın alma aracıdır. Steam cüzdan kodunu hesabınıza tanımlayarak, ilgili kod tutarına denk gelecek şekilde oyun ya da oyun içi paket satın alma işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bedava steam cüzdan kodu kovalayanlar, bu kodlar sayesinde en çok rağbet edilen oyunları bile para ödemeden satın alma imkanı bulacaklardır. Steam platformu dönem dönem yapmış olduğu kampanyalarla beraber bedava steam cüzdan kodu dağıtmaktadır. Bununla beraber, birçok farklı sitede ve sosyal medya ortamlarında da dönem dönem tek kullanımlık olan bedava kodlara yer verilmektedir. Bu kodları, ilgili internet sitelerini ve sosyal medya mecralarını takibe alarak yakalayabilir ve ardından kod tutarına denk gelecek şekilde istediğiniz oyunu temin edebilirsiniz. Sadece oyun değil, bir oyunla alakalı ek paketleri satın almanız konusunda da sizlere yardımcı olacaktır.

Steam Kodu İle Hangi Oyunlar Satın Alınabilir?

Steam kodu ile satın alabileceğiniz oyunlar içerisinde spor, yarış, strateji, zeka, savaş gibi birçok farklı oyun türü vardır. Aynı zamanda bu oyunların içine ek bir yama satın alma şansı da bulacaksınız. Steam cüzdan kodu bedava ile oyunlara para ödemeden bedavaya satın alma, aynı şekilde oyun içi özellikleri de yine ücretsiz temin etme şansı bulacaksınız. Football manager, pubg, Euro truck, red dead, lol, horizon, tomb raider, nba gibi birçok oyunu ücretsiz satın almanıza olanak tanıyacak olan bu kodlara internet üzerinden steam platformunu, sosyal medya kanallarını ya da bazı internet sitelerini takip ederek ulaşabilir ve ücret ödemeden oyun ya da oyun içi satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz

Steam Cüzdan Kodu Geçmiş Yıllarda Var Mıydı?

Her yıl olduğu gibi bu sene de yine steam cüzdan kodlarının bedava olanlarını kovalayan birçok oyuncu var. Steam cüzdan kodu bedava 2019 yılında ciddi anlamda popüler bir hale gelmiş olup, günümüzde de yaygın bir şekilde oyun ya da oyunlara ek özellikler temin etmek isteyenlerin kullandıkları ücretsiz kodlar olarak dikkat çekmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu