Oyun Haberleri

Çoklu Çevrimiçi Savaş Stratejisi Oyunu Brawl Stars

Supercell tarafından 2017’de beta sürümü piyasaya sürülmüş olan Brawl Stars; gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir oyundur. Strateji oyunları içerisinde önemli bir yere sahip olan bu oyun; 12 Aralık 2018’de bütün dünyada piyasaya sürülmüştür. Oyuncuların zeka gelişimine önemli bir katkıda bulunan ve yeteneklerini kullanmalarına olanak sağlayan bu oyun; çevrimiçi çoklu bir savaş oyunu olarak dikkat çekmektedir. Birçok dalda ödül adayı olan bu oyun sayesinde oyuncular boş zamanlarını güzel bir şekilde geçirme fırsatı bulacaklardır. Savaş stratejisi oyunları içerisinde birkaç yıldır en fazla tercih edilen çoklu çevrimiçi oyunlar arasında yer almaktadır.

Brawl Stars Hileleri Nelerdir?

Oyunlarla alakalı olarak en çok merak edilen konular arasında, hileler gelmektedir. Brawl Stars hileleri de oyuncuların en çok merak ettikleri konulardan bir tanesidir. Hile yaparak oyunda daha hızlı ilerlemek ve rakiplerine üstünlük kurmak isteyenler için internet üzerinden bu konuyla alakalı bilgi veren birçok platform var. Youtube’da da yayınlanan hile videolarını sıklıkla görmekteyiz. Genel olarak bu oyunla alakalı birçok hilenin işe yaramadığını, yapılan hilelerden sonra da kullanmakta olduğunuz hesapların ban yediğini fark edeceksiniz. Oyunla ilgili hileleri araştırdığımızda, bazı internet sitelerinde elmas hilesi olduğunu gözlemledik. Sınırsız elmas hilesi ile, oyunda kullandığınız profilin ID’sini girerek, daha kolay bir şekilde ilerleme kaydedeceksiniz. Dilersiniz öncelikle bir fake profil açarak bu hilenin sağlamasını yapın, eğer ban yemezseniz ve hilenin de işe yaradığını görürseniz; gerçek oyun hesabınızdan da hileyi deneyebilirsiniz.

Brawl Stars Oynamak Kolay Mı?

Supercell tarafından geliştirilmiş ve 2018’de de bütün dünyada hizmete sunulmuş olan Brawl Stars oynamak için bu oyunu indirmeniz yeterlidir. Ardından tek tıkla oyuna erişim sağlama fırsatı elde edecek, istediğiniz zaman bu savaş oyununu oynayabileceksiniz. Bir strateji oyunu olarak kısa sürede epey ilgi görmeyi başarmış olan oyunun çoklu bir çevrimiçi oyun olması ciddi derecede beğeni kazanmıştır. Boş vakitlerinizde bu oyunu oynayabilir ve elmas hilesi sayesinde de, oyunda daha hızlı bir şekilde ilerleme kaydedebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu