Oyun Haberleri

Pubg Mobile UC Hilesi İle Rakiplerinizi Geride Bırakın

Playerunknown’s Battlegrounds tarafından piyasaya sürülmüş olan Pubg Mobile ile eşsiz bir hayatta kalma oyunuyla bir araya geleceksiniz. Tencent gaming buddy ile pubg mobile oyununa sizler de katılabilirsiniz. İlk olarak paraşütle uçaktan belli bir bölgeye atlamanızla başlayacak bu oyun; ineceğiniz bölgedeki silahları alarak hayatta kalma mücadelesine girme savaşına dönüşecektir. Üstelik sadece rakiplerini öldürmekle de iş bitmiyor, aynı zamanda süre azaldıkça alanın daraldığını ve alan dışına çıkanların da otomatik olarak saf dışı kaldıklarını göreceksiniz. Pubg mobile oyununda ilk etapta her oyuncunun şansı eşittir. Fakat Pubg Mobile Silver üzerinden UC ile oyuncular kendilerine özel giysi, paraşüt ya da silah gibi özel materyaller temin ederek, diğer oyuncularından daha fazla şans kazanabilirler. Rakiplerinize korku vermeniz adına Pubg Mobile Uc bir hayli etkili yol olacaktır. Paralı bir şekilde satın alabileceğiniz bu özelliklere, Pubg mobile uc hilesi ile ücretsiz erişim sağlama imkanı da elde edeceksiniz. Bedava internet üzerinden yapacağınız araştırmalarla bu oyunda kullanabileceğiniz ve rakiplerinizin önün geçmenizi sağlayacak olan uc hilesine ulaşabilirsiniz.

Pubg Mobile UC Paralı Mı?

Eğer bir oyun sever olarak her oyunda en iyi olmayı istiyorsanız; yapacağınız birtakım hilelerle kolayca rakiplerinizi ekarte edebileceksiniz. Pubg Mobile oyununda da bu tarz hileler vardır ve Pubg Mobile Uc hilesi ile normalde insanların gerçek para ödeyerek temin ettikleri materyallere, siz de para ödemeden ulaşma fırsatı bulacaksınız. Pubg Mobile oyununda rakiplerinizi teker teker geçmenize yardımcı olacak olan Uc hilesi ile para vermeden de oyunda ilerleme kaybedebileceksiniz.

Pubg Mobile Nasıl Oynanır?

Online bir savaş ve hayatta kalma oyunu olan Pubg Mobile oynamak oldukça kolay. Cep telefonunuza Tencent Gaming Buddyemülatörünü indirdikten sonra, bu oyunu istediğiniz zaman oynama fırsatı elde edeceksiniz. Her oyuncunun eşit şartlara sahip olduğu bu oyunda harcanan paralar ya da yapılan hilelerle diğer oyuncuların önüne geçme fırsatı bulacaksınız. Pubg mobile uc hilesi de; rakiplerinizin önüne geçebilmeniz adına önemli bir hiledir. Bu hile sayesinde oyunda daha görkemli giysilere, silahlara veya paraşütlere kavuşacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu